Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Magdalena Sadowska: Trzeba było się trochę napracować

Magdalena Sadowska: Trzeba było się trochę napracować

fot. archiwum

- Miałyśmy nadzieję, że zbierzemy w sobie wszystkie siły i będziemy potrafiły się pokazać i wygrać z francuską drużyną, co nam się udało - powiedziała po  wygranym meczu Ligi Mistrzyń z francuskim ASPTT Mulhouse Magdalena Sadowska.

Gratulacje za wygrany mecz, chyba nie spodziewałyście się tak łatwego i szybkiego zwycięstwa.

Magdalena Sadowska:Nie uważam, żeby było to łatwe zwycięstwo, ponieważ trzeba było trochę się napracować i powalczyć na tym boisku. Wygrana cieszy tym bardziej, że byłyśmy zmęczone po ostatnich podróżach, po wyjeździe do Włoch, potem do Bydgoszczy. Miałyśmy nadzieję, że zbierzemy w sobie wszystkie siły i będziemy potrafiły się pokazać i wygrać z francuską drużyną, co nam się udało.

Weszła pani w pierwszym secie na boisko, a trener miał „nosa" wpuszczając panią. W drugim i trzecim secie mocna zagrywka, bardzo dobre ataki pomogły drużynie.Dziękuję bardzo za komplement, ale podejrzewam, że to gra całej drużyny spowodowała to że wygrałyśmy. Uważam, że to każda z nas dzisiaj bardzo dobrze zagrała. Przede wszystkim dużo punktów zdobyłyśmy zagrywką, dobrze zagrałyśmy blokiem i ofiarnie w obronie.

W trzecim secie chyba myślami byłyście w szatni, albo przy kolejnym meczu, straciłyście pięć punktów z rzędu i zrobiło się bardzo nerwowo.

Właśnie jest to minus naszej gry, gdyż bardzo często zdarzają nam się przestoje. Najważniejsze, ze dziś wygrałyśmy.

Jak widać te długie, męczące podróże, wpływają pozytywnie. Przed wami kolejny mecz w piątek, z niełatwą drużyną.

Owszem drużyna z Łodzi to niełatwy przeciwnik. Mam nadzieję, że wypoczniemy do piątku. Mamy teraz dwa dni na przygotowanie się do meczu. Czy pozytywnie wpływają na nas podróże – raczej tego nie powiem, nie wyobrażam sobie, żeby na kogokolwiek pozytywnie wpływały podróże. Nie możemy się załamać, nie możemy spuścić głów na dół tylko musimy się zebrać. Wiele zespołów tak samo ma wiele meczów jak my, ma wiele wyjazdów. To są te minusy, są też i plusy, jak choćby dzisiejsze zwycięstwo.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved