Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kazimierz Pietrzyk: Prvacinę przejdziemy bezboleśnie

Kazimierz Pietrzyk: Prvacinę przejdziemy bezboleśnie

fot. archiwum

W czwartek o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty" w Kędzierzynie-Koźlu siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zagrają rewanżowe spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu CEV ze słoweńskim zespołem Marchiol Vodi Prvacina.

Przed meczem w kędzierzyńskim klubie panuje kompletny spokój. Myliłby się jednak ten, kto uważałby, że zarząd klubu popadł w letarg. Nic bardziej złudnego. Prezes Kazimierz Pietrzyk wraz ze sztabem ludzi zarządzającym klubem pracują już nad logistycznym przygotowaniem kolejnych pojedynków pucharowych. Nie zapominają też o arcyważnym, niedzielnym meczu w Olsztynie.

Faktycznie jestem zupełnie spokojny przed meczem ze Słoweńcami, ponieważ nie ma powodów do niepokoju. Byliśmy tam, wygraliśmy 3:1, kontrolowaliśmy przebieg zawodów, jedynie momentami rywale próbowali nas dogonić. Stworzyli nam trochę problemów, ale na krótko. Myślę, że we własnej hali nie powinno być żadnych problemów z pokonaniem tej przeszkody. Mam nadzieję, że odbędzie się to bezboleśnie – powiedział Kazimierz Pietrzyk prezes ZAKSY.

W momencie, gdy odwiedziliśmy siedzibę klubu z Kędzierzyna-Koźla dyrektor Grzegorz Gawor logistycznie przygotowywał już kolejny pojedynek ZAKSY w Pucharze CEV. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku awansu do kolejnej rundy kędzierzyńscy siatkarze zagrają z Crveną Zvezdą Belgrad. – Bilety jeszcze nie są zarezerwowane, bo dzisiaj się okaże czy zagramy w Belgradzie czy w Belgii. Jutro przed meczem będziemy wiedzieli z kim przyjdzie nam się zmierzyć w kolejnej rundzie CEV. Ponadto nie wiemy także w jakim terminie, ponieważ federacja na rozegranie spotkań daje trzy dni, 5-6-7 stycznia 2010. Jedno jest pewne, że do Belgradu polecimy samolotem, bo to będzie zima i 1500 kilometrów w autobusie, a później mecz, to po prostu się nie da – dodał prezes Pietrzyk.Jak idzie sprzedaż biletów na spotkanie pucharowe w Kędzierzynie-Koźlu? – Tego dokładnie nie wiem, ponieważ bilety sprzedawane są w kilku punktach miasta. Sądzę jednak, że spora liczba kibiców przyjdzie na pucharowy, bowiem europejskie puchary wróciły do Kędzierzyna-Koźla po sześciu latach – zakończył rozmowę sternik kędzierzyńskiego klubu.

Jak wynika z informacji przekazanej nam przez dyrektora ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Grzegorza Gawora rywale siatkarzy z Opolszczyzny spodziewani są dzisiaj w godzinach popołudniowo-wieczornych.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved