Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Wieluniu zarząd spotkał się z trenerami

W Wieluniu zarząd spotkał się z trenerami

fot. archiwum

Jak czytamy w „Dzienniku Łódzkim" w poniedziałek doszło do spotkania pomiędzy zarządem klubu Siatkarza Pampol Wieluń a szkoleniowcami - Damianem Dacewiczem i Robertem Matyjką. Jednym z powodów była porażka 1:3 z Jadarem Radom.

Mecz pomiędzy Pamapolem a Jadarem określany było jako pojedynek „za sześć punktów". Oba zespoły znajdują się w dole tabeli i potrzebują punktów, aby jak najszybciej zapewnić sobie miejsce w „ósemce". Po siedmiu kolejkach bliżsi tego byli wielunianie, którzy zajmowali 7. miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Jednak porażka 1:3 z Jadarem spowodowała, że wielunianie spadli na 8. miejsce, a ich radomscy rywale dogonili ich punktowo.

Jak dowiadujemy się z „Dziennika Łódzkiego" nie był to jedyny powód spotkania zarządu z trenerami. Działacze sądzą bowiem, że trener Dacewicz za rzadko daje szansę grę m.in. Danielowi Ferreirze czy Mikołajowi Sarneckiemu. Rozmowa, którą przeprowadzono ze sztabem trenerskim nie oznacza jednak, że któryś ze szkoleniowców zostanie zmieniony. – Mowy nie ma o zmianie na stanowisku trenerów. (…) Na razie wysyłamy trenerom czytelne sygnały – mówi zdecydowanie Mariusz Grabczak, wiceprezes klubu.

źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved