Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michal Cerven: Jestem stałym bywalcem siatkarskich portali

Michal Cerven: Jestem stałym bywalcem siatkarskich portali

fot. archiwum

Michal Cerven to m.in. triumfator LE 2008. Reprezentant Słowacji znalazł moment wytchnienia na rozmowę dla serwisu internetowego klubu w środku ligowego sezonu, kiedy kalendarz zawodnika wypełniony jest obowiązkami nawet w wyjątkowe dni.

Podobno wolny czas lubisz spędzać przy komputerze…

Zgadza się. Kiedy tylko znajdzie się luźniejsza chwila, mogę zrelaksować się przy ulubionej grze, World of Warcraft. Poza tym, z oczywistych względów, jestem stałym bywalcem siatkarskich portali. Regularnie odwiedzam także serwisy poświęcone hokejowi, pasjonuje mnie zwłaszcza liga zawodowa NHL.

Myślałeś już o tym, jak spędzisz Nowy Rok?Nie precyzowałem jeszcze takich planów. Możliwe, że w ogóle nie będę ich robił. Prawdopodobnie sylwestrową noc spędzę w Bydgoszczy. Na początku stycznia gramy mecz pucharowy i na pierwszy dzień 2010 roku zaplanowany jest wstępnie wspólny trening.

Masz jakieś ulubione miejsce w Europie lub w innych zakątkach świata, z którym wiążą się wyjątkowe wspomnienia i chciałbyś je polecić waszym kibicom?

Przyznam, że do wielkich globtroterów nie należę. Przez rok jednak grałem na Cyprze i było tam naprawdę przyjemnie. Wyspę zwiedziłem chyba wzdłuż i wszerz. To piękne miejsce. Jak na razie, tę przygodę mogę określić swoją podróżą życia.

źródło: bksch-delecta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved