Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Złotoryjanie urwali punkt liderowi

III liga: Złotoryjanie urwali punkt liderowi

fot. archiwum

Siatkarze REN-BUT-u dotrzymali słowa. Przed tygodniem obiecywali walkę z utytułowanym rywalem z Wrocławia i, jak się później okazało, walczyli dosłownie o każdą piłkę. Od pierwszego gwizdka trwała zażarta walka o każdy punkt.

Długie wymiany, efektowne obrony, skuteczne ataki, a w efekcie bardzo długi set zakończony szczęśliwie dla gwardzistów 33:31. W drugiej partii skuteczność złotoryjan "siadła" i przegrali tę partię do 19.

Emocje jednak dopiero się zaczynały. Trzeci set to pełna determinacja obu ekip. Jednak to REN-BUT grał szybko i skutecznie, utrzymując praktycznie przez cały set kilkupunktową przewagę. Set zakończył się wynikiem 25:23 dla złotoryjan.

Kontynuowali oni dobrą grę również w czwartym secie. Raz po raz kończyli efektowną akcję i drużyna Wrocławia była bezradna. Złotoryjanie wygrali czwartego seta do 18.W tie-breaku gra toczyła się cały czas punkt za punkt i żadna z drużyn nie może zdobyć przewagi. Więcej szczęścia mieli w końcówce wrocławianie i to oni zakończyli seta zwycięsko 20:18. Mimo porażki drużyna REN-BUT-u i tak zasłużyła na oklaski. Grając z utytułowaną Gwardią Wrocław ani na moment nie „odpuścili"- to był naprawdę dobry mecz, a punkt urwany liderowi przesunął ich na 3. miejsce w tabeli.

Ren-But Złotoryja – Gwardia Wrocław 2:3
(31:33, 19:25, 25:23, 25:18, 18:20)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved