Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Nowakowska: Stawiamy sobie wyższe cele

Anna Nowakowska: Stawiamy sobie wyższe cele

fot. archiwum

Siatkarki Organiki Budowlani Łódź przegrały w 8. kolejce PlusLigi Kobiet ze Stalą Mielec 2:3 i po meczu były bardzo rozczarowane. Jedno „oczko", jak przyznała Anna Nowakowska, to dla nich zdecydowanie zbyt mało. Zespół liczył bowiem na komplet punktów.

Po tym spotkaniu łodzianki szybko wróciły do szatni, gdzie odbyły krótką rozmowę z trenerem Popikiem. Anna Nowakowska przyznała, że zespół będzie oglądał to spotkanie i analizował przyczyny porażki, aby w kolejnych spotkaniach wyeliminować błędy.

Do meczu ze Stalą łodzianki przystąpiły bez Małgorzaty Niemczyk, narzekającej na uraz ścięgna Achillesa. Anna Nowakowska nie ukrywała, że drużynie brakowało liderki, ale dodała, że każda z zawodniczek starła się dać z siebie jeszcze więcej, aby ją zastąpić. – Gosia jest bardzo ważnym ogniwem zarówno na boisku, jak i poza nim również. Ona trzyma wszystko. Na pewno było widać jej brak – powiedziała zmienniczka Marty Pluty.

Jesteśmy beniaminkiem, cieszymy się z jednego punktu, ale stawiamy sobie wyższe cele. Chciałyśmy w tym meczu zdobyć trzy punkty – mówiła otwarcie rozgrywająca Organiki w rozmowie dla Polsatu Sport.Z zawodniczką rozmawiał Przemysław Iwańczyk

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved