Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wypowiedzi po meczu Budowlanych ze Stalą

Wypowiedzi po meczu Budowlanych ze Stalą

fot. archiwum

Siatkarki Stali Mielec wywiozły z Łodzi dwa punkty, mimo problemów zdrowotnych, które nękały drużynę w zeszłym tygodniu. Również łodzianek nie ominęły choroby. Na konferencji prasowej obie ekipy zgodnie podkreślały znaczenie tego faktu podczas meczu.

Dorota Ściurka (Stal Mielec): – Cieszymy się z dwóch punktów, choć była szansa na trzy, ale w czwartym secie trochę nas w końcówce zawiodła intuicja i jedna piłka niepotrzebnie wpadła w boisko. Zagrałyśmy w tym meczu taktycznie zagrywką, co umożliwiło nam postawienie skutecznego bloku. Cieszymy się bardzo, choć miałyśmy trudny tydzień. Cieszymy się, że potrafiłyśmy wygrać mimo niedyspozycji.

Rafał Prus (Stal Mielec): – Bardzo chciałbym podziękować dziewczynom za trud i walkę nie tylko z przeciwnikiem, ale też ze zdrowiem. Mieliśmy trudny tydzień, ale okazuje się, że im mniej trenujemy tym lepiej gramy. Cieszymy się z dwóch punktów, bo Organika jest bardzo dobrym zespołem, który w tym tygodniu też miał swoje problemy, więc z naszej strony życzymy dziewczynom szybkiego powrotu do zdrowia. To, że łodzianki przegrały dziś z nami, nie zmienia całego obrazu rzeczy, że to bardzo dobry zespół i napsuje jeszcze z pewnością krwi faworytom. Długa droga przed nami, więc tradycyjnie dziewczyny dostaną jutro dzień wolnego, a później będziemy się zastanawiać. Póki co do końca tygodnia będziemy się cieszyć z tej wygranej.

Julia Szeluchina (Budowlani Łódź): – Miały być trzy punkty, a jest jeden i to tyle.Wiesław Popik (Budowlani Łódź): – Chciałbym pogratulować zawodniczkom Stali Mielec, że mimo przypadłości grypy żołądkowej, potrafiły się zmobilizować i wygrać z nami. Przed meczem mówiłem, że miałem przyjemnośc pracować z większością tych dziewczyn, znam je i wiem, że to dobre siatkarki. To, że przed tym meczem miały tylko 7 punktów, to nie znaczy, że nie umieją grać w siatkówkę. Na temat mojego zespołu mogę powiedzieć, że cieszę się bardzo z tego jednego punktu, bo po tym co dziś zaprezentowaliśmy, powinniśmy zostać bez punktów. Trzeba wyciągnąć wnioski. Przed nami kolejne trudne spotkanie, ale skoro potrafiliśmy wygrać w Bydgoszczy i w Pile, to mam też nadzieję, że w Dąbrowie tanio skóry nie sprzedamy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved