Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Plusliga Kobiet: Echa meczu w Bydgoszczy

Plusliga Kobiet: Echa meczu w Bydgoszczy

fot. archiwum

Siatkarki Centrostalu Bydgoszcz doznały piątej z rzędu porażki w tym sezonie, przegrywając dziś na własnym parkiecie z MKS Dąbrowa Górnicza 1:3. Było dzisiaj trochę walki, zabrakło jednak przede wszystkim przyjęcia w drugim secie, gdy Dąbrowa zaryzykowała - komentował po meczu szkoleniowiec bydgoskiej ekipy.

Piotr Makowski, trener Centrostalu: – Było dzisiaj trochę walki, zabrakło jednak przede wszystkim przyjęcia w drugim secie, gdy Dąbrowa zaryzykowała. Pogoniły nas bardzo mocno, w trzecim secie goniliśmy, mieliśmy nawet piłkę setową, ale nie udało się przełamać zespołu. W czwartym jedna dłuższa dekoncentracja, źle przyjęta zagrywka i nie skończony atak, i już do końca zespół z Dąbrowy kontrolował sytuację.

Ewa Kowalkowska, Centrostal Bydgoszcz: – Psychika, jak wiadomo jest o wiele lepsza, kiedy się wygrywa. Kiedy się przegrywa, to jest niestety trochę inaczej, ale sztuką jest niewątpliwe to, gdy zespół potrafi się odbudować, i mam nadzieję, ze nam się to uda. Trenujemy dobrze i ciężko przede wszystkim.

Magdalena Śliwa, MKS Dąbrowa Górnicza: – Początek meczu był dość nerwowy z naszej strony. Duża liczba zepsutych zagrywek, oddawałyśmy Bydgoszczy punkty, można powiedzieć „za darmo". Potem jednak myślę, że inicjatywa była po naszej stronie. Końcówki po drugim secie nerwowe, ale myślę, że byłyśmy dziś zespołem trochę lepsze.Waldemar Kawka, trener MKS Dąbrowa Górnicza: – Mecz błędów, błędów i jeszcze raz błędów z obu stron. Na początku naszych, później zespół z Bydgoszczy je popełniał, stąd taki wynik. Nie grało nam się łatwo i dlatego cieszy zwycięstwo, choć zdajemy sobie sprawę, że zespół Centrostalu jest w trudnej sytuacji. Ma kilka zawodniczek niedysponowanych, gra nie w takim zestawieniu, jak powinien grać. Gdyby był pełny skład, myślę, że inaczej ten mecz byłby inny.

źródło: gazetapomorska.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved