Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wojciech Stępień: Czeka nas ciężki mecz

Wojciech Stępień: Czeka nas ciężki mecz

fot. archiwum

Siatkarze Czarnych Radom prezentują w tym sezonie zmienną formę. W sobotę zawodnicy RCS-u powinni już jednak zapomnieć o chwilach słabości i skupić się na pokazaniu tego, co najlepsze - Na pewno będzie walka - mówi Wojciech Stępień, II trener Czarnych Radom.

RCS znajduje się wprawdzie na piątej lokacie, ale ma tyle samo punktów, co trzecia Wilga. Najbliższy pojedynek będzie zatem doskonałą okazją do "odskoczenia" od stawki kilku zespołów z takim samym bilansem. – Faktycznie, w tabeli robi się ścisk. Patrząc po spotkaniach, które czekają nas w najbliższym czasie, ten układ może ulec zmianie – nie ma wątpliwości asystent Jacka Skroka.

Radomian czeka więc trudne wyzwanie. – W Garwolinie wygraliśmy, ale grając dobrze. Nie było jednak łatwo. Jutro również nie powinno zabraknąć walki – przekonuje Wojciech Stępień.

W sobotnim meczu nie będzie mógł jeszcze wystąpić Paweł Biliński, od kilku tygodni zmagający się z problemami z kręgosłupem. Na pozycji libero zastąpi go, tak jak przed tygodniem w Olsztynie, Ernest Amanowicz. Zagrać powinni także Krzysztof Staniec i Rafał Pszenny, jeszcze kilka dni temu chorzy na grypę.Spotkanie 12. kolejki grupy 3., RCS Czarni Radom – GTS Peiying Wilga Garwolin rozpocznie się w sobotę o godz. 17:00, oczywiście w hali MOSiR-u.

Autorem tekstu jest Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved