Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Natalia Safronowa trafiła do szpitala

Natalia Safronowa trafiła do szpitala

fot. archiwum

Podczas czwartkowego treningu siatkarek Dynamo Moskwa nagle zasłabła i straciła przytomność Natalia Safronowa. Zawodniczka natychmiast została przewieziona do pobliskiego szpitala, gdzie udzielono jej pierwszej pomocy.

Niestety, stan zdrowia Natalii Safronowej po chwili znów się pogorszył, ponownie straciła przytomność. Siatkarka została natychmiast przeniesiona na oddział intensywnej terapii neurochirurgicznej w Instytucie im. Sklifosowskiego. Jej stan określa się jako ciężki, ale stabilny.

Nie wiem, co się stało z Safronową, dla nas to totalny szok – komentuje dyrektor generalny moskiewskiego klubu, Władimir Ziniczew.Lekarze nie podali jeszcze dokładnej diagnozy. Nie było żadnych przesłanek, by coś takiego przewidzieć. Przedsezonowe badania lekarskie wyszły bardzo dobrze.

Natalia Safronowa to mistrzyni świata z 2006 roku, oraz srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Atenach dwa lata wcześniej. 30-letnia zawodniczka we wtorek grała jeszcze w Bielsku-Białej w meczu Ligi Mistrzyń przeciwko Aluprofowi.



źródło: inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, inne, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved