Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Czypiruk: Bardzo się cieszymy

Monika Czypiruk: Bardzo się cieszymy

fot. archiwum

W piątek rozpoczęła się 8. kolejka PlusLigi Kobiet. Impel Gwardia Wrocław pokonała zespół PTPS-u Piła 3:2. MVP spotkania została wybrana Monika Czypiruk, przyjmująca Gwardzistek, dla której jest to pierwsza taka statuetka w karierze.

W rozmowie z Tomaszem Swędrowskim z Polsatu Sport zawodniczka przyznała, że po dwóch pierwszych setach, które wygrały wrocławianki, rywalki poprawiły zagrywkę. W tym elemencie Monika Czypiruk upatruje osłabienia gry swojej drużyny. – Przez to miałyśmy problemy z kończącym atakiem. Dzięki Bogu wygrałyśmy jednak i z tego się bardzo cieszymy.

Przypomnijmy, że obie ekipy rozegrały w tym tygodniu spotkania w Pucharze CEV. Dla Gwardzistek mecz z Rabita Baku zakończył się porażką 1:3, zaś pilanki wygrały z Volero Zurich 3:2. Teraz zespoły czekają pojedynki rewanżowe na wyjeździe.

Przed nami daleki wyjazd – powiedziała Monika Czypiruk. – Mam nadzieję, że ta wygrana z Piłą spowoduje, że powalczymy tam bardziej niż ostatnio i że ten wynik będzie w efekcie na naszą korzyść.Rozmawiał Tomasz Swędrowski, Polsat Sport

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved