Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Camper rozbił Mogielankę do zera

III liga: Camper rozbił Mogielankę do zera

fot. archiwum

Mogielanka Mogielnica w meczu trzeciej ligi siatkarzy nie poradziła sobie z Camperem Wyszków. Przegrała dość wyraźnie 0:3. Mogielanka nie miała żadnych szans w starciu z Camperem. Goście byli niezwykle silni i szybko stali się głównymi aktorami tego meczu.

Drużynie Pawła Pajewskiego nie pomogła mobilizacja i pojedynek Camperem zakończył się szybko. Kibice obejrzeli zaledwie trzy sety, w których dominowali goście. Wyszkowianie przewyższali Mogielankę w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Zdecydowanie lepiej radzili sobie w grze na środku siatki i w bloku. Nic jednak dziwnego, skoro Camper to lider III ligi. I jak na czołowy zespół ligi przystało zgarnął pewne trzy punkty. – Był to jeden z łatwiejszych meczów jakie zagraliśmy w tym sezonie – powiedział rozgrywający gości, Marcin Jackowicz.

Po tym meczu w rozmowie dla RadomSport.pl prezes Camperu, Robert Czyżak podkreślił, że dobrze w tym spotkaniu spisali się zwłaszcza zmiennicy. Stwierdził również, że Camper spełnił wszystkie przedmeczowe założenia. – Liczyliśmy na wygraną, ale może nie tak łatwą. Jesteśmy mile zaskoczeni – powiedział.

Mogielanka Mogielnica – Camper Wyszków 0:3(16:25, 19:25, 15:25)

Mogielanka: Trawczyński, Sobczak, Lenart, Grabowski, Stala, Strulak, Pajewski (libero) oraz Ciesierski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved