Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Zapowiedź 4. kolejki Mrągowskiej Ligi Siatkówki

Zapowiedź 4. kolejki Mrągowskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

Przed nami już czwarta tura spotkań Mrągowskiej Ligi Siatkówki. Arcyciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Pegazem Piecki, a drugim zespołem Liceum Ogólnokształcącego. Obie ekipy mają tyle samo punktów i walka o kolejne będzie bardzo zacięta.

Sobotnią kolejkę zainauguruje pojedynek pomiędzy Funny Volley, a Pegazem Piecki. Faworytem spotkania jest zespół z Piecek, ale zawodnicy Funny Volley na pewno będą chcieli postarać się o niespodziankę.

W drugim spotkaniu Funny Volley zagra z LO 2. Zawodnicy "Ogólniaka" w młodym składzie i z krzepą do gry będą chcieli na pewno zanotować komplet punktów. Funny Volley pomimo słabszej dyspozycji podczas ostatnich kolejek łatwo meczu nie odda i na pewno zawalczy o każdy, jakże cenny punkt.

Kolejne spotkanie, okrzyknięte szlagierem kolejki, na pewno będzie bardzo wyrównane, a o losach jednych i drugich rozstrzygnąć może nawet tie-break. Oba zespoły w podobnym składzie personalnym, w którym przeważają zawodnicy młodzi. Oby ta siła i dynamika przyniosła kibicom jak najwięcej emocji i dramaturgii.Czwarte spotkanie, pomiędzy dwoma zbliżonymi poziomem zespołami, rozpocznie się już o godzinie 18.00. IDG-Tools podejmie HTM- Materiały Ścierne. IDG wygrało dotychczas oba swoje spotkania i na ligowym koncie mają już sześć punktów. Materiały Ścierne poprzednich swoich pojedynków nie zaliczą do udanych. Powodem tego może był rywal, który był z górnej półki.

W przedostatnim spotkaniu przedstawiciele mrągowskiej oświaty zagrają z HTM. Belfry, które w ostatniej kolejce nieco zlekceważyły swoich przeciwników, musiały o losach spotkania rozstrzygać dopiero w tie-breaku. Ostatecznie to ich łupem padły cztery punkty w pierwszej kolejce.

Sobotnie zmagania zakończy spotkanie IDG-Tools i Belfrów. Poziom, który prezentują oba zespoły jest do siebie bardzo zbliżony, a więc spotkanie będzie bardzo zacięte.

Czwarta kolejka Mrągowskiej Ligi Siatkówki

FUNNY Volley : Pegaz Piecki (godz. 15.00)
FUNNY Volley : LO 2 (godz. 16.00)
Pegaz Piecki : LO 2 (godz. 17.00)
HTM – MS : IDG-Tools (godz. 18.00)
HTML – MS : BELFRY (godz. 19.00)
IDG-Tools : BELFRY (godz. 20.00)

 

źródło: inf. własna, sport.mragowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved