Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Grypowe tornado uderzyło w radomskie akademiczki

II liga: Grypowe tornado uderzyło w radomskie akademiczki

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska tym razem postara się przerwać znakomitą serię pięciu zwycięstw siatkarek AZS-u Politechnika Radomska. Stołeczna drużyna będzie miała ułatwione zadanie, bowiem przez radomski zespół przeszła potężna fala chorób.

Radomski team do Warszawy wybierze się w nieco okrojonym składzie. A wszystko przez atak przeziębień i grypy, które dopadły podopieczne Aleksandra Klimczyka i Krzysztofa Białczaka. Na pewno na parkiecie nie stawi się Natalia Karbowska. Tym samym do wyjściowej szóstki na pozycję rozgrywającej wróci Katarzyna Nadziałek.Będzie miała ona wyśmienitą okazję, żeby pokazać się w całym spotkaniu i kto wie, czy nie wrócić na swoją nominalną pozycję – mówi Krzysztof Białczak.

Przejścia związane z niedyspozycją chorobową sprawiły, że dopiero od wczoraj trenują Sandra Duma, a od dwóch dni Karolina Jaroszek i Emilia Sekutowska.

Powyższa sytuacja nie zmienia jednak podejścia radomianek do konfrontacji. – Chcemy wypaść jak najlepiej, zarówno w tym meczu, jak i na koniec ligi. A z racji, że stołeczna Politechnika jest jednym z naszych najgroźniejszych rywali, będziemy się starać o jak największą zdobycz – obiecał Białczak w odpowiedzi na pytanie, czy akademiczki stać na podtrzymanie zwycięskiej serii.Autorem tekstu jest Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved