Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki WOLA-CUP

Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki WOLA-CUP

fot. archiwum

W dniach od 4 do 6 grudnia  odbędzie się ostatni w tym roku turniej w 23. edycji WOLA - CUP organizowany przez MOS Wola Warszawa. Tym razem w turnieju zagrają chłopcy z roczników 1997-98 w rywalizacji czwórek. Wystąpi 16 drużyn.

Wystąpią na ni zagraniczne zespoły takie jak: Aon hotVolleys Wiedeń z Austrii i Berliner TSC z Niemiec oraz zespoły polskie.

We wrześniu sekcja siatkówki chłopców MOS Wola organizowała turniej juniorów, w którym wystąpił m.in. mistrz Szwecji – Falkenberg. W listopadzie, w turnieju WOLA- CUP, organizowanym z okazji Święta Niepodległości grało 16 drużyn młodzików, a wśród nich MOS Wola gościł trzy zespoły zagraniczne: Aon Hot Volleys Wiedeń z Austrii, VC Dresden z Niemiec i Slavię Svidnik ze Słowacji. Tydzień później rywalizowali w turnieju o Puchar Burmistrza Woli w swojej kategorii wiekowej kadeci.

Tym razem od piątku do niedzieli oglądać będzie można w Mikołajkowym Turnieju WOLA-CUP czwórkowe zespoły chłopców z rocznika 1997 i młodszych. Wystąpi 16 drużyn , które powalczą o Puchar Woli. Uczestnicy turnieju rozegrają 64 mecze w ciągu trzech dni.Mecze rozgrywane będą jednocześnie na trzech boiskach w nowej wolskiej hali sportowej przy ul. Deotymy 25/33.

źródło: moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved