Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Rzeszowianom nie brakuje motywacji

Rzeszowianom nie brakuje motywacji

fot. archiwum

- Odliczamy godziny. Nie chcemy gadać, tylko grać. Stawka jest wielka. Jest dodatkowa motywacja. Wierzymy, że pokonamy ACH Volley Bled i otworzymy sobie drogę do awansu - twierdzi Krzysztof Gierczyński, kapitan Asseco Resovii.

Motywacja i mobilizacja wszystkich zawodników jest wielka. Nie trzeba ich dodatkowo pobudzać. Trzeba jeszcze tylko te cechy pokazać na boisku. Musimy od początku grać bardzo twardo, piłka za piłkę, punkt za punkt. Liczymy, że rozegramy bardzo dobry mecz i po jego zakończeniu będziemy zadowoleni – mówi Ljubo Travica, trener wicemistrzów Polski. – Jestem pewien, że nasza drużyna zagra na 120 procent.

Goście ze Słowenii przylecieli do Rzeszowa we wtorek po południu. Półtorej godziny po przylocie przyszli do Ratusza na konferencję prasową. Byli bardzo powściągliwi.

Najważniejsze, aby zagrać jak najlepiej. Skupimy się na swojej grze, aby wygrać seta, dwa, a może coś więcej… – cedził słowa Andrej Flajs, kapitan ACH Volley.Nie będziemy mówić o tym, jakie mamy cele. Koncentrujemy się na grze, na poprawianiu jej jakości. Jeżeli będzie dobra, będą wyniki – tłumaczył Glenn Hoag, kanadyjski szkoleniowiec ekipy z Bledu, która we wtorek przeprowadziła trening w hali Podpromie. – Ligę Mistrzów tratujemy prestiżowo, dla nas są to bardzo ważne rozgrywki. Mamy nową, przebudowaną drużynę. Informacje o Resovii zdobywaliśmy w Internecie, oglądaliśmy ją w akcji także na video. Informacje przekazał nam także Daniel Lewis, który świetnie zna polską ligę.

Autorem tekstu jest Marek Bluj
Więcej w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved