Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gruszka: Jeszcze chcę coś osiągnąć

Piotr Gruszka: Jeszcze chcę coś osiągnąć

fot. archiwum

- Nigdy nie rezygnuję i nie godzę się z myślą, że już nic nie zrobię - mówi w rozmowie dla "Przeglądu Sportowego" Piotr Gruszka, nominowany do nagrody dla Sportowca Roku. - Jeszcze mam motywację - dodaje MVP mistrzostw Europy 2009.

Czuje się pan spełniony po tym roku?

Hmm, trudne pytanie… Całkowicie spełniony to nie, na szczęście jeszcze nie, ale w jakimś stopniu tak. Wywalczyłem przecież z chłopakami z reprezentacji mistrzostwo Europy i dodatkowo dostałem statuetkę MVP, więc mam się z czego cieszyć. Ktoś nawet powiedział do mnie, że niezły sobie we wrześniu benefis urządziłem w Turcji, ale ja tak tego nie traktuję. Kurczę, ja przecież nie kończę jeszcze kariery. Jeszcze mam motywację, jeszcze chcę coś osiągnąć!

Nie myślał pan, będąc na początku roku trochę zapomnianym graczem w lidze tureckiej, żeby zrezygnować z gry w kadrze?Nigdy nie rezygnuję i nie godzę się z myślą, że już nic nie zrobię. Wiedziałem, że w kadrze odbędzie się zmiana pokolenia, że muszą przyjść młodzi, ale nie po to zostawiłem tyle serca i zdrowia w reprezentacji przez te wszystkie lata, by teraz z niej rezygnować. Uznałem, że coś mogę jej jeszcze dać.

Więcej w serwisie sports.pl

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved