Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Igor Prielożny: Zrobiliśmy niezłą reklamę

Igor Prielożny: Zrobiliśmy niezłą reklamę

W pierwszym spotkaniu Ligi Mistrzyń w Bielsku-Białej miejscowy Aluprof przegrał z faworyzowanym Dynamem Moskwa 2:3. - Pozostaje niedosyt, patrzymy z optymizmem w przyszłość - powiedziała po meczu kapitan BKS-u, Anna Barańska.

Elena Godina (kapitan Dynama Moskwa): – Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa. Bardzo ważny był dla nas czwarty set, którego wygrałyśmy, a w piątym nie popełniałyśmy błędów i dlatego spotkanie zakończyło się naszą wygraną .

Anna Barańska (kapitan Aluprofu Bielsko-Biała): – Zostaje niedosyt po tym spotkaniu. Natomiast możemy być zadowolone z własnej postawy, a to powoduje, że patrzymy z optymizmem w przyszłość. Zabrakło trochę szczęścia i sędziowania, bo nie wiadomo jak potoczyłby się ten mecz, gdyby sędziowie w końcówce drugiego seta byli dla nas przychylni. Gratuluję drużynie z Moskwy .

Valeriy Losev (trener Dynama Moskwa): – Nie mamy takiej praktyki w lidze jaką umożliwiła nam drużyna z Bielska. Bardzo ważny był czwarty set, w którym rywalki popełniły trochę błędów, a piąty to była loteria.

Igor Prielożny (trener Aluprofu Bielsko-Biała): Gratuluję zespołowi z Moskwy zwycięstwa. Uważam, że był to bardzo dobry mecz. Mogę powiedzieć to samo, że granie dla nas spotkań na takim poziomie jest dla nas bardzo ważne. Chociaż jeszcze nie wszystkie moje zawodniczki są w najlepszej formie i nastroju, to było to nasze najlepsze spotkanie w tym roku. Chciałbym dziewczynom pogratulować i podziękować za determinację i wolę walki. Zrobiliśmy niezłą reklamę siatkówce.