Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Maja Soja: Powinnyśmy wywieźć trzy punkty

Maja Soja: Powinnyśmy wywieźć trzy punkty

fot. archiwum

W ostatniej kolejce rozgrywek na zapleczu żeńskiej ekstraklasy zespół Budowlanych Toruń prowadził już w Policach z Chemikiem 2:0. Przegrał jednak trzy kolejne partie i całe spotkanie 2:3. Po tym spotkaniu kapitan toruńskiej ekipy Maja Soja nie kryła rozczarowania.

Ewa Koperska: Niestety sprawdziło się stare siatkarskie powiedzenie, że kto prowadząc 2:0 nie wygrywa 3:0 przegrywa w tie-breaku….

Maja Soja : – Zgadza się, sprawdziło się. My trzeci i czwarty set zagrałyśmy zupełnie inaczej niż pierwszy i drugi. Nie wiem co się stało. To już jest kolejny mecz, w którym powinnyśmy wywieźć trzy punkty, a niestety mamy tylko jeden.

W tie-breaku również była szansa wygrać. Zaczęłyście tego seta bardzo dobrze.– Tak, było przyjęcie, ale później nie było kończącego ataku. Co z tego jak przyjmowałyśmy, jak nie miał kto skończyć. I tak to się odwróciło. Przegraliśmy 2:3. Szkoda. Tym bardziej, że była realna szansa naprawdę wywieźć z Polic trzy punkty.

Nie da się ukryć, że nie byłyście faworytem tego spotkania więc jeden punkt zdobyty na tym terenie może nawet cieszyć.

– Niby tak. Nie byłyśmy faworytem, nie miałyśmy też nic do stracenia. Police są wiceliderem. Z całym szacunkiem dla tego zespołu, ale są do ugryzienia. Nie jest to zespół poza naszym zasięgiem. Tylko my po prostu w tym trzecim i czwartym secie ,,dałyśmy ciała". To jest wszystko na ten temat.

Rozmawiała: Ewa Koperska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved