Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Piotr Makowski: Mieliśmy zbyt mało argumentów

Piotr Makowski: Mieliśmy zbyt mało argumentów

fot. Maciej Dąbrowski

Zaskakująco gładkiej porażki doznały dziś siatkarki Centrostalu Bydgoszcz, które uległy w Łuczniczce Organice Budowlanym Łódź 0:3. O to , co powiedzieli trenerzy oraz same zawodniczki na konferencji prasowej tuż po tym pojedynku.

Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): – Zespół z Łodzi grał bardzo zespołowo. Prowadziliśmy nawet w trzecim secie, ale mieliśmy zbyt mało argumentów tego dnia na to, żeby wygrać to spotkanie.

Ewa Kowalkowska (Centrostal Bydgoszcz): – Jest mi przykro, że kolejne spotkanie przegrałyśmy. Myślę, ze o naszej porażce zadecydowała zagrywka, którą nie zrobiłyśmy przeciwnikowi krzywdy. Nie dałyśmy sobie szansy na to, aby ustawić blok i obronę, a co za tym idzie nie byłyśmy w stanie wyprowadzić skutecznego kontrataku. Z kolei przyjezdne utrudniły nam swoją zagrywką wyprowadzenie akcji i to było kluczowe.

Wiesław Popik (trener Organiki Łódź ): – Cieszę się ze zwycięstwa, bo zespół po porażce w Białymstoku odrodził się. Najważniejsze jest to, że dziewczyny wierzą w naszą taktykę, którą obieramy przed meczem i to się sprawdza. Bardzo cieszę się z trzech punktów, bo nastawiałem się tu na ciężką walkę.Małgorzata Niemczyk (Organika Łódź): – Wywozimy z Bydgoszczy zwycięstwo 3:0. Dobrze nas trener przygotował. Widać, że nasza taktyka się sprawdziła i cieszę się, ze w kolejnym meczu pokazałyśmy, że potrafimy grac zespołowo i tworzymy zespół, tym samym pomagamy sobie na boisku, a to jest najważniejsze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved