Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Kuczyńska: Zabrakło dzisiaj sportowej złości

Dominika Kuczyńska: Zabrakło dzisiaj sportowej złości

fot. archiwum

W siódmej kolejce PlusLigi Kobiet zajmujące 7. miejsce w tabeli siatkarki Centrostalu Bydgoszcz uległy dość łatwo w trzech setach drużynie Organiki Budowlani Łódź. Była to już czwarta porażka z rzędu podopiecznych Piotra Makowskiego w tym sezonie.

To jest wasza czwarta przegrana z rzędu w tym sezonie. Na pewno dwa pierwsze sety dzisiejsze nie wyglądały fatalnie. Skąd u Was taka słaba forma ?

Dominika Kuczyńska: Naprawdę nie wiem. Jest mi bardzo ciężko wytłumaczyć grę naszego zespół, ponieważ ja sama jestem zaskoczona, że nasza gra tak dziś wyglądała. Zabrakło dzisiaj nam takiej sportowej złości. Na pewno Łódź była do ogrania .

Jak teraz będą wyglądać w waszej drużynie treningi ?Myślę, że tutaj nie chodzi o to, aby wykonywać większą pracę treningową tylko przede wszystkim poukładać sobie w głowie i nastawić swoją psychikę. Mamy trudności kadrowe. Z ostatniej chwili wypadła nam Kinga Zielińska. Na przyjęciu z konieczności gra juniorka od której nie można wiele oczekiwać. Jesteśmy w trudnej sytuacji.

Będzie lepiej ?

– Ja w to wierzę. Muszę wierzyć.

* rozmawiał Tomasz Swędrowski  (Polsat Sport)

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved