Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rafał Błaszczyk: Wynik mnie nie satysfakcjonuje

Rafał Błaszczyk: Wynik mnie nie satysfakcjonuje

fot. archiwum

Gwardia Wrocław po serii dobrych spotkań uległa w ostatnim meczu PlusLigi Kobiet siatkarkom z Bielska-Białej. - Cały czas wierzę, że przyjdą czasy kiedy będziemy takie mecze wygrywali, ale widocznie to jeszcze nie teraz - powiedział po spotkaniu szkoleniowiec gwardzistek, Rafał Błaszczyk.

Cały czas wierzę, że przyjdą czasy kiedy będziemy takie mecze wygrywali, ale widocznie to jeszcze nie teraz. U naszych rywalek jest tak, że każda zawodniczka, która gra i jeszcze kilka, które siedzą są w stanie pociągnąć grę i zdobywać seriami punkty – mówił po spotkaniu trochę smutny Błaszczyk.

U nas sytuacja jest nieco inna. Dziś rewelacyjnie spisała się Ola Szafraniec, ale to też trwało do pewnego momentu. To jest bardzo młoda dziewczyna i dla niej to są bądź co bądź początki – dopiero drugi sezon w Plus Lidze kobiet. Ja jestem dziś bardzo zadowolony z jej postawy. Sądzę, że jej dzisiejsza gra była takim sygnałem dla pozostałych dziewczyn, żeby wejść w grę i zagrać z takim optymizmem jak dziś występowała drużyna w pierwszym secie – chwalił swoją zawodniczkę szkoleniowiec wrocławskiego zespołu.

Drugi set też był niezły w naszym wykonaniu, ale dużo takich czysto siatkarskich atutów było po stronie Bielska. Jeden blok, jeden atak, jedna zagrywka więcej – wszędzie było po jednym, ale to wystarczyło, żeby wygrać pięcioma punktami. Trzeci set przegraliśmy w kategoriach mentalnych. Dla mnie ważne jest to, że w czwartym secie zespół wrócił do gry. Graliśmy do końca, próbowaliśmy na tyle na ile mogliśmy i na pewno zespół zasługuje na słowa uznania, że z wyżej notowanym przeciwnik podjął rywalizację – mówił Błaszczyk.Nie lubię przygrywać. Wynik mnie nie satysfakcjonuje natomiast uważam, że nasza gra momentami była bardzo dobra, ciekawa i pełna woli walki – dodał na koniec.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved