Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Sadowska: Za dużo było przestojów

Magdalena Sadowska: Za dużo było przestojów

fot. archiwum

Magdalena Sadowska zdobyła osiemnaście punktów w meczu w meczu z pilską drużyną. Zawodniczka była zadowolona po zwycięskim meczu z PTPS Piła 3:2, choć jak przyznała - za dużo było przestojów w naszej grze i miały one duży wpływ na wynik meczu.

Robert Sarna: Gratulacje za zwycięstwo, ale wynik powinien być 3:1, w Wasze szeregi wkradło się zbyt duże rozluźnienie.

Magdalena Sadowska: – Niestety czwartego seta przegrałyśmy, nie ma co płakać nad rozlanym, mlekiem. Po prostu przegrałyśmy i tyle. Najważniejsze jest to że wygrałyśmy cały mecz, choć było tragicznie i dramatycznie.

Tych chwil dekoncentracji w Waszej grze były bardzo dużo.– Tych przestojów było za dużo i przez to tak wyglądał mecz, że wygrałyśmy 3:2. Ja uważam, że powinnyśmy wygrać ten mecz 3:0, gdyż zdecydowanie byłyśmy lepsze – mi się tak wydaje – od zawodniczek z Piły i te chwile dekoncentracji było dużo.

W przeciągu szesnastu dni czeka Was prawdziwy maraton spotkań wyjazdowych jak i we własnej hali. Mam tu na myśli mecze w Lidze Mistrzyń i mecze w PlusLidze Kobiet.

– Nic z tym nie zrobimy, musimy grać i trenować, będzie ciężko i na pewno się nie poddamy. Same chciałyśmy grać i cieszymy się z tego, że będziemy grały w tej lidze. Musimy dać radę.

Z jakimi nastrojami jedziecie do faworyta grupy w Lidze Mistrzyń Scavolini Pesaro?

– Chcemy się pokazać z jak najlepszej strony, nie poddać się na parkiecie i chcemy walczyć. Na pewno będzie ciężko, nie liczymy na wielką wygraną, czy przegraną chcemy zagrać jak najlepiej , a jaki będzie rezultat to zobaczymy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved