Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Grześki w dobrych humorach wyjechały do Lubina

Grześki w dobrych humorach wyjechały do Lubina

fot. archiwum

- Po ostatnim zwycięstwie wszystkim nam poprawiły się humory, wróciła świetna atmosfera i wyjeżdżamy w dobrych nastrojach - mówił po piątkowym treningu drugi trener Grześków, Andrzej Płócienniczak. Kaliski beniaminek zmierzy się na wyjeździe z Cuprum Lubin.

Kaliszanie walczyć będą o dziesiąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie. – Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nikt nie narzeka na urazy. Po meczu w Sulęcinie humory dopisują, jedziemy więc rozegrać kolejny dobry mecz – opisuje atmosferę panującą w ekipie wicelidera trener Andrzej Płócienniczak.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn, rozgrywanym wyjątkowo w Opatówku, Grześki łatwo uporały się z zajmującym obecnie piąte miejsce w tabeli Cuprum, wygrywając bez straty seta. W tej sytuacji powracający na falę wznoszącą kaliszanie, pomimo że grają na wyjeździe, w rewanżu są murowanym faworytem. – To się okaże – asekuruje się Płócienniczak. – Wówczas sezon dopiero się zaczynał, drużyny były na różnym etapie przygotowań. Choć pamiętam, że w tamtym meczu lubinianie popełniali sporo własnych błędów, to myślę, że teraz już poprawili pewne elementy i tanio skóry nie sprzedadzą. Trzeba wyjść skoncentrowanym i uważać na nich, bo Cuprum to doświadczony zespół, który może zagrać dobre zawody i sprawić nam sporo kłopotu – dodaje.

Drużyna z Dolnego Śląska ostatnio rzeczywiście spisuje się nieźle. Cuprum wygrało dwa ostatnie mecze (3:2 z Krispolem Września i 3:0 z Chemikiem Bydgoszcz) i wciąż bardzo realnie liczy się w walce o play-off. Zwycięstwo, czy nawet punkt wywalczony w meczu z Grześkami, oznaczałyby dla nich kolejny krok w kierunku pierwszej czwórki po rundzie zasadniczej.źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved