Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Karolina Kosek: Brakuje nam jeszcze zgrania

Karolina Kosek: Brakuje nam jeszcze zgrania

fot. archiwum

Karolina Kosek to bardzo cenny nabytek  Budowlanych Łódź. Uznana została za najlepszą zawodniczkę meczu z Gedanią. - Wszystko wskazuje na to, że z każdym następnym meczem możemy spisywać się jeszcze lepiej - mówi przyjmująca beniaminka PlusLigi Kobiet.

Czego brakuje waszemu zespołowi aby mógł walczyć jeszcze lepiej?

Karolina Kosek: Przede wszystkim zgrania. Drużyna została skompletowana na krótko przed rozgrywkami. Na dodatek zespół miał sporo problemów zdrowotnych. I te czynniki miały bardzo istotny wpływ na poziom naszej gry. Ale uważam, że i tak nie jest źle, że swą postawą dostarczamy jednak kibicom sporo satysfakcji. A wszystko wskazuje na to, że z każdym następnym meczem możemy spisywać się jeszcze lepiej.

Czy to oznacza, że pokonacie Centrostal Bydgoszcz?Tego obiecać nie mogę. Drużyna Centrostalu należy nadal do czołówki ligi. Ma też w swym składzie doświadczone, potrafiące grać na wysokim poziomie siatkarki.

Jak ocenia pani swoją nową koleżankę w drużynie Brazylijkę Luanę de Paulę?

Od wydawania ocen jest trener Wiesław Popik. Ja mogę tylko powiedzieć, że jest bardzo miłą, kontaktową, otwartą na świat dziewczyną. A że w siatkę grać potrafi na dobrym poziomie, to było już widać w spotkaniu z Gedanią.

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved