Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Zapowiedź 3. kolejki Mrągowskiej Ligi Siatkówki

Zapowiedź 3. kolejki Mrągowskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W 3. kolejce MLS ekscytująco zapowiada się spotkanie pomiędzy drużynami Lajceps, a Zespołem Szkół nr 2. Na początku kolejki będziemy mieli także smaczek rywalizacji szkół, albowiem reprezentacja LO 1 podejmować będzie Zespół Szkół Zawodowych.

Trzecia kolejka Mrągowskiej Ligi Siatkówki rozpocznie się od pojedynku dwóch szkół. Naprzeciw siebie stanie mistrz Powiatu, I Liceum Ogólnokształcące 1 i Zespół Szkół Zawodowych. Obie ekipy grały ze sobą w finale mistrzostw Powiatu Mrągowskiego, gdzie górą okazali się podopieczni Cezarego Samborskiego. „Zawodówka" traci do LO 1 zaledwie dwa punkty i aż cztery miejsca w tabeli. Pojedynek zapowiada się o tyle ciekawie, iż ZSZ będzie chciało zrewanżować się za porażkę sprzed ponad dwóch tygodni, a „Ogólniak" będzie chciał udowodnić, że zwycięstwo w tamtym spotkaniu nie było przypadkowe.

W kolejnym spotkaniu LO 1 rozegra mecz z drużyną Amatorów. Amatorzy, którzy w poprzednim sezonie znacznie odstawali od innych zespołów, to w tegorocznych rozgrywkach radzą sobie bardzo dobrze. Po dwóch rozegranych spotkaniach plasują się na piątym miejscu w tabeli i stan punktowy mają taki sam jak reprezentacja LO. Wielką niespodzianką był mecz pierwszej kolejki, gdzie Amatorzy odnieśli zwycięstwo z ekipą z Żołnierskiej i to w dwusetowym spotkaniu. Następnie w pojedynku z Belframi, o losie obu drużyn przesądził tie-break w którym zwyciężyli przedstawiciele mrągowskiej oświaty.

Następnie ZSZ zagra z Amatorami. Po dwóch drużynach można spodziewać się wyrównanego pojedynku. Poziom jaki prezentują obie ekipy, jest bardzo zbliżony. W drużynie „Zawodówki" młodość i siła, a w drużynie Amatorów doświadczenie i „zimna głowa". Które cechy pozwolą na odniesienie zwycięstwa? O tym przekonamy się w sobotę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00.Czwarty mecz sobotniego popołudnia zapowiada się bardzo ciekawie. Zespół Lajceps podejmował będzie siatkarzy Zespołu Szkół nr 2. Obie drużyny mają w głowie spotkanie z poprzedniego sezonu, gdzie w tie-breaku, podopieczni Witolda Flisiaka nie dali szans na zwycięstwo ówczesnym „Oldbojom". Zespół Lajceps aktualnie zajmuje fotel wicelidera tabeli, po dwóch bardzo dobrych spotkaniach drugiej kolejki. Popularny „SN" na swoim koncie ma zaledwie punkt i zajmuje odległą, dziewiątą lokatę.

Przedostatnie spotkanie zapowiada się jako jednostronny pojedynek. Bardzo mocny zespół Lajceps podejmie zespół Żołnierskiej, którzy w tym sezonie nie wygrali żadnego seta.

Ostatnim mecze będzie spotkanie Zespołu Szkół nr 2 z ekipą Żołnierskiej. Młodzi siatkarze z Mrongowiusza nie chcą stracić w tym spotkaniu żadnego punktu i zapowiadają walkę o każdą akcję.

3. kolejka MLS:

LO 1 – ZSZ (godz. 15.00)
LO 1 – Amatorzy (godz. 16.00)
ZSZ – Amatorzy (godz. 17.00)
LAJCEPS – ZS nr 2 (godz. 18.00)
LAJCEPS – Żołnierska (godz. 19.00)
ZS nr 2 – Żołnierska (godz. 20.00)

źródło: sport.mragowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved