Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marcin Chudzik: Atmosfera w zespole jest coraz lepsza

Marcin Chudzik: Atmosfera w zespole jest coraz lepsza

fot. archiwum

Dyspozycja, jaką siatkarki Organiki Budowlani zaprezentowały w wygranym 3:0 meczu z Gedanią Żukowo była daleka od ideału, ale dziś nie ma to już  znaczenia. Najważniejsze, że łodzianki zrealizowały swój cel. W niedzielę czeka je trudniejsze zadanie.

Atmosfera w zespole jest coraz lepsza – mówi menedżer i prezes Organiki Marcin Chudzik.Wyjeżdżamy do Bydgoszczy już w sobotę, tego dnia dziewczyny będą trenować, a następnie obejrzymy mecz męskiej ekstraklasy między Delectą a PGE Skrą Bełchatów. Powoli trener Popik zaczyna mieć wreszcie komfort wyboru, żadna z zawodniczek nie narzeka bowiem na poważniejsze urazy.

Przypomnijmy, że w tej edycji PlusLigi Organika wygrała już na wyjeździe (w Pile). Coraz lepiej w Łodzi czuje się obdarzona znakomitymi warunkami fizycznymi brazylijska środkowa Luana de Paula. W jej przypadku każda godzina treningu z nowymi koleżankami powinna szybko zaprocentować. Ciekawe, czy Popik wystawi ją w Bydgoszczy w pierwszej szóstce. Pod uwagę będzie już brana inna środkowa, rekonwalescentka Julia Szeluchina. Możemy się więc spodziewać sporych emocji.

Więcej w Expressie Ilustrowanymźródło: Express Ilustrowany, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved