Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: SMS LO II Opole przegrał z Gaudią Trzebnica

II liga: SMS LO II Opole przegrał z Gaudią Trzebnica

fot. archiwum

Zespół Gaudii, który prowadzi w II-ligowej tabeli w grupie drugiej jeszcze w tym sezonie nie stracił punktu, a przegrał tylko trzy sety. Trudno było się więc spodziewać, że w starciu z najsłabszą ekipą ligi dojdzie do niespodzianki.

Zostaliśmy kompletnie rozbici – mówi szkoleniowiec opolskiej drużyny Patryk Fogel.Nie mieliśmy nic do powiedzenia w tym meczu. Świadczy o tym przebieg poszczególnych setów. Tylko w trzecim momentami nawiązywaliśmy walkę. O ile jeszcze na zagrywce czy jej przyjęciu dziewczyny spisywały się przyzwoicie, to rywalki całkowicie zabijały nas blokiem. Zupełnie przez niego nie dało się przebić.

Opolski zespół miał kłopoty nie tylko w czasie meczu na parkiecie, ale także z dojazdem do Trzebnicy. Po drodze zawodniczki musiały stać w korkach, które powstały po wypadkach. Mecz opóźnił się o ponad godzinę, a opolanki do gry wyszły niemal prosto po podróży.

Kłopoty na drodze i krótka rozgrzewka nie są wytłumaczeniem porażki – przyznawał trener Fogel. – Gaudia to dużo lepszy zespół od mojego.Gaudia Trzebnica – SMS LO II Opole 3:0
(25:10, 25:9, 25:16)

SMS LO II: Sikora, Foit, Jurczyk, Paczkowska, Szulc, Moczko, Michalak (libero) oraz Żyżyk, Krupa i Kubacka

Zobacz także:

Wyniki i tabela gr. 2 II ligi kobiet

Autorem tekstu jest Marcin Saban

źródło: Nowa Trybuna Opolska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved