Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Drzyzga: Mamy duży komfort

Tomasz Drzyzga: Mamy duży komfort

fot. archiwum

Siatkarze Farta Kielce mają za dobą bardzo pracowity tydzień. W ciągu czterech dni rozegrali dwa mecze i nie stracili ani seta. Tym samym kielczanie umocnili się na fotelu lidera - Skupiamy się tylko i wyłącznie na najbliższym spotkaniu - zapewnia Tomasz Drzyzga.

W ciągu zaledwie czterech dni przyszło wam dwukrotnie rozgrywać mecze na szczycie I ligi. Efekt? Dwa zwycięstwa, zero straconych setów…

Tomasz Drzyzga: – Rzeczywiście. W tym tygodniu doszło do ciekawej sytuacji i musieliśmy rozegrać dwa bardzo trudne mecze z wicelidarami rozgrywek. W Międzyrzeczu zdarzył nam się naprawdę fajny mecz, ale doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że z drużyną Jokera nie będzie już tak latwo i przyjemnie. Zwłaszcza dwa ostatnie sety były bardzo zacięte, ale dzięki temu kibice lepiej zapamiętają ten pojedynek.

Po meczu z Jokerem macie już trzy punkty przewagi nad drugim w tabeli Treflem Gdańsk. Mniemam jednak, że podobnie jak pozostali gracze Farta wciąż uparcie twierdzisz, że celem jest dla was utrzymanie się na zapleczu PLS?– Jak mawiają, apetyt rośnie w miarę jedzenia (śmiech). My, jako drużyna skupiamy się tylko i wyłącznie na najbliższym spotkaniu. Jest dla nas niezwykle miłe, gdy dziennikarze pytają nas, czy myślimy o awansie. Najpierw musimy jednak dotrwać do zakończenia pierwszej rundy i myślę, że dopiero wówczas sytuacja w tabeli pozwoli na kalkulacje, na co tak naprawdę stać drużynę Farta w tym sezonie.

* Rozmawiał Krystian Stępień.
* więcej w serwisie cksport.pl

źródło: cksport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved