Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Strefa Kibica w Strefie Siatkówki

Strefa Kibica w Strefie Siatkówki

fot. archiwum

Niezwykle jest nam miło poinformować, że w Strefie Siatkówki pojawiła się Strefa Kibica. Znajdziecie w niej oczekiwany od dawna dział ogłoszeń, program telewizyjnych transmisji spotkań siatkarskich, przepisy gry oraz zalążek sklepu internetowego dla kibiców.

Z listów nadsyłanych do redakcji wynikało jasno, że po zmianie szaty graficznej serwisu najbardziej czytelnikom Strefy Siatkówki brakuje działu ogłoszeń. Przepraszamy, że trwało to tak długo, ale w końcu dział ogłoszeń się pojawił – w niezmienionej niemal formie. Dodawanie ogłoszeń nadal będzie bezpłatne, jednak wciąż będziemy odrzucali ogłoszenia zawierające błędy językowe oraz reklamy komercyjne.

Obok działu ogłoszeń pojawił się również program telewizyjnych transmisji. Mamy nadzieję, że kibice w kapciach i nie tylko, śledzący programy telewizyjne, na bieżąco pomogą nam w uzupełnianiu tego działu. W końcu też jest miejsce na przepisy gry w piłkę siatkową oraz zalążek sklepiku Strefy Siatkówki. Już niedługo zamierzamy wydać kolejną edycję strefowych koszulek.

Mamy nadzieję, że to nie koniec nowości w strefie siatkówki. Nasze plany i zamierzenia są naprawdę ogromne, jedyne, co nas hamuje, to brak czasu i środków finansowych. Mamy nadzieję, że metodą małych kroków przy waszej pomocy będziemy wspólnie dążyć do tego, by Strefa Siatkówki była coraz atrakcyjniejsza.Zobacz również:

Strefa Kibica

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved