Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > PlusLiga Kobiet: Przełożone mecze siatkarek Stali Mielec

PlusLiga Kobiet: Przełożone mecze siatkarek Stali Mielec

fot. archiwum

Kolejne mecze z udziałem siatkarek Stali Mielec odbędą się w innym terminie niż zakładał to terminarz. Przełożone zostaną spotkania z Budowlanymi Łódź oraz atrakcyjnie zapowiadający się mecz z Muszynianką. W tym sezonie żaden termin dla Stali nie jest pewny.

Po zmianach z ubiegłego tygodnia w wyniku których Stal grała 3 mecze w 5 dni, kolejne spotkania będą przełożone. Mecz z mistrzem Polski Bankiem BPS Muszynianką Fakro rozegrany zostanie dopiero 22 grudnia o godzinie 18, a nie jak pierwotnie planowano 12 grudnia. Rywalki mają napięty terminarz w związku z występami w Lidze Mistrzyń stąd prośba do władz mieleckiego klubu. Trochę żałują z kolei kibice, bo w sobotę (12.12), zapewne przyszłoby więcej widzów niż we wtorek (22.12).

W innym terminie odbędzie się również mecz z Budowlanymi w Łodzi. Działacze poprosili o zmianę terminu meczu, bo w pierwotnym terminie 5. grudnia nie mieli wolnej hali. W Łodzi hal nie brakuje, ale łodzianki najwyraźniej przyzwyczaiły się do obiektu w którym występują. W sukurs łódzkiemu klubowi przyszła telewizja Polsat, która postanowiła przeprowadzić transmisję z tego pojedynku. W związku z tym spotkanie Budowlani – Stal rozegrane zostanie 7. grudnia w poniedziałek o 18.

Będzie to zatem czwarta już bezpośrednia relacja z meczu mielczanek.źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved