Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Małgorzata Jeromin: Brakuje nam doświadczenia

Małgorzata Jeromin: Brakuje nam doświadczenia

fot. archiwum

Fatalnie układa się początek sezonu dla Gedanii Żukowo. Zespół z Pomorza po sześciu kolejkach mają na swoim koncie zero punktów i ani jednego wygranego seta. - Nie jesteśmy konsekwentne w tym, co robimy - przyznaje Małgorzata Jeromin.

Jesteśmy młodą drużyną, brakuje nam doświadczenia, a nerwowość powoduje, że w naszą grę wkrada się dużo błędów. Staram się dobrym słowem i spokojem wpłynąć na młodsze koleżanki – przyznała po poniedziałkowym meczu z Organiką Budowlanymi Łódź Małgorzata Jeromin w rozmowie z Polsatem Sport.

Siatkarki z Żukowa po sześciu kolejkach mają na swoim koncie zero punktów i ani jednej wygranej partii. – Nie odczuwamy może presji, ale bardzo chcemy wygrać chociaż seta i to nas blokuje. Jesteśmy już zmęczone tymi ciągłymi porażkami – przyznaje rozgrywająca Gedanii.

Patrząc na mecze zespołu z Żukowa czasami można jednak odnieść wrażenie, że gedanistki przegrywają trochę na własne życzenie. Przykładowo, w jednym z setów poniedziałkowego meczu z Budowlanymi, siatkarki z Łodzi oddały Gedanii aż 8 oczek po błędach własnych, podczas gdy zespół z Żukowa zdobył w ataku tylko sześć punktów. – Nie jesteśmy konsekwentne w tym, co robimy. Przy dobrym przyjęciu czy też obronie nie potrafimy skończyć piłek w ataku. Co dziwne, przy gorszym przyjęciu potrafimy skończyć trudne ataki. Musimy wprowadzić trochę porządku w naszej grze – przyznaje Jeromin.Opracowanie Agnieszka Stawarska

Więcej w serwisie SportoweFakty.pl

źródło: Polsat Sport, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved