Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadetki Bety Pionki blisko awansu do I ligi

Kadetki Bety Pionki blisko awansu do I ligi

fot. archiwum

Młode siatkarki zespołu Beta Pionki stoją przed szansą dołączenia do rozgrywek elity na Mazowszu. O tym czy tak się stanie zadecydują dwa spotkania z Olimpią Węgrów. Pierwszy mecz na wyjeździe już w czwartek 26 listopada, a rewanż 4 grudnia.

Beta awansowała do finału, bo okazała się lepsza w rywalizacji z Olimpem Tłuszcz. Milowy krok do finału, podopieczne Piotra Gąsiora zrobiły na wyjeździe wygrywając bez straty seta. W Pionkach o dziwo miały spore problemy i ostatecznie przegrały ten pojedynek. Na szczęście zdołały wygrać jedną partię, która okazała się kluczem do dalszego awansu. – Z przykrością muszę stwierdzić, że był to najgorszy mecz w wykonaniu naszego zespołu – przyznaje szkoleniowiec z Pionek. – Mam nadzieję, że takie spotkanie się już nie powtórzy – dodaje.

W czwartek Beta rozpoczyna boje, których stawką jest awans do I ligi mazowieckiej. Rywalem będzie Olimpia Węgrów, która w półfinale okazała się lepsza od Tempa Przysucha. – Rywal z Węgrowa to dobra drużyna, ale na porównywalnym poziomie z nami. O wynikach zadecyduje zatem najprawdopodobniej dyspozycja dnia, cechy ambicjonalne i odporność psychiczna – prognozuje Piotr Gąsior.

Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Węgrowie w czwartek 26 listopada. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w Pionkach, w piątek 4 grudnia w hali przy ul. Sosnowej 3.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved