Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Wierzbowski: Chciałbym dostawać więcej szans

Krzysztof Wierzbowski: Chciałbym dostawać więcej szans

fot. archiwum

Grający kolejny sezon w AZS Częstochowa Krzysztof Wierzbowski zdobywa z drużyna wysokie miejsca. Mimo pamiętnego asa w spotkaniu z Iskrą Odintsovo, którego nie mógł przyjąć sam Giba, przyjmujący Grzegorza Wagnera rzadko pojawia się na boisku.

Jest to twój kolejny sezon w AZS, jak w skrócie ocenisz spędzony tutaj czas?

Bardzo miło, osiągnęliśmy spore sukcesy. Puchar Polski, wicemistrzostwo Polski, więc takich startów można sobie życzyć w lidze. W tym sezonie mam nadzieję, że dostanę więcej szans do gry.

Jaka jest przyczyna twojego rzadkiego pojawiania się na boisku?To pytanie do trenera. Robię wszystko na treningach, czasem nie wychodzi jak tego oczekuję. Zobaczymy co będzie dalej, chciałbym dostawać więcej szans, ale o tym decyduje trener.

PlusLiga żyje swoim własnym życiem. Jak w tempie meczu za meczem nie zwariować?

To już jest kwestia przyzwyczajenia. Każdy, który był kadetem marzył, aby grać w PlusLidze. To jest nasza praca, pasja, więc łatwo jest sobie z tym poradzić.

Znaczna ilość fanów gratuluje zwycięstw, po porażkach potępiają, w piłce nożnej wybaczają wszelkie porażki. Jak ty podchodzisz do takich sytuacji?

Chciałbym, aby to siatkówka była dyscypliną narodową. Piłka nożna jest w dołku w związku ze skandalami z nią związanymi. Kibice po wygranych spotkaniach gratulują i klepią po ramieniu, a po przegranej spotykamy się z niemiłą krytyką. Mam nadzieje, że to się zmieni.

Rozmawiała Paulina Kalota

Więcej w serwisie azsczestochowa.pl

źródło: azsczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved