Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga kobiet: Pszczynianki rozgromiły SMS Sosnowiec

I liga kobiet: Pszczynianki rozgromiły SMS Sosnowiec

Siatkarki PLKS Pszczyna w ósmej kolejce rozgrywek pierwszej ligi kobiet podejmowały we własnej hali SMS PZPS I Sosnowiec. Wygrały ten pojedynek w trzech setach, a w ostatniej partii sprawiły swoim kibicom wielką radość.

Pierwsze dwa sety były wyrównane ze wskazaniem na drużynę z Pszczyny. Siatkarki PLKS od początku obu części prowadziły i mimo ambitnej pogoni sosnowiczanek wygrały sety 25:22 i 25:20. Na stałe w historię klubu wpiszą się trzecia odsłona i gra PLKS Pszczyna. Gospodynie rozgromiły w tym secie SMS aż 25:4!

Po tej serii spotkań PLKS Pszczyna zajmuje szóste miejsce w tabeli z dziesięcioma punktami.

PLKS Pszczyna – SMS PZPS I Sosnowiec 3:0
(25:22, 25:20, 25:4)