Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Grzegorz Łomacz: Męskie rozmowy są potrzebne

Grzegorz Łomacz: Męskie rozmowy są potrzebne

fot. archiwum

- Zawsze staram się zachować chłodną głowę, ale wiadomo, że łatwiej tego dokonać, gdy się gra z Iranem czy Egiptem niż z Brazylią czy Kubą - powiedział po ostatnim meczu Polaków w Pucharze Wielkich Mistrzów Grzegorz Łomacz.

Lekko nie było, ale dobrze, że dwa ostatnie mecze wygraliście.

Oj, nie było łatwo. Zdajemy sobie sprawę w jakiej formie obecnie jesteśmy, a w jakiej byliśmy dwa miesiące temu, ale oczywiście cieszymy się, że koniec turnieju był dla nas szczęśliwszy. Widać było, że nam zależy. Nie chcieliśmy, żeby była to już totalna klapa, ale chcieliśmy zakończyć imprezę z twarzą.

Jak się mobilizowaliście po tych dwóch pierwszych porażkach i po katastrofie z Brazylią? Z pewnością nie było to proste?Usiedliśmy, porozmawialiśmy, w mniejszych czy większych grupkach, wyjaśniliśmy sobie kilka kwestii. Zwróciliśmy na kilka rzeczy uwagę, ostrzej, łagodniej, jak to zwykle bywa w tych trudniejszych chwilach. Męskie rozmowy są potrzebne. Zdawaliśmy sobie sprawę, jaka jest sytuacja. Chcieliśmy jak najlepiej mentalnie podejść do tych ostatnich spotkań. Wiadomo było, że formy fizycznej w jeden dzień się nie zmieni, ale nad nastawieniem można popracować.

W Nagoi rozmawiała Małgorzata Gotowiec
Więcej w serwisie pzps.pl

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved