Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wiktor Krebok pożegnany na meczu z Bielskiem

Wiktor Krebok pożegnany na meczu z Bielskiem

Na meczu z Bielskiem obecny był były trener drużyny z Jaworzna - Wiktor Krebok. Podczas przerwy między setami doszło do miłej uroczystości. Zarząd klubu podziękował za współpracę trenerowi, wręczając mu pamiątkową paterę.

Dziwie mi się oglądało to spotkanie, bo już dawno nie oglądałem meczu z trybun. Byłem przekonany, że nasi wygrają 3:0 – mówił Krebok. Jakoś tak się stało, że ten trzeci set uciekł ale i tak dość pewnie wygrali 3:1. Teraz są wszyscy zdrowi i w ta szósta powinna coraz lepiej grać – mówił były już trener.

Ta drużyna będzie jeszcze w czołówce, o to jestem spokojny – prorokuje Krebok. I uspokaja: – Są dobrze przygotowani, zdrowi, będzie dobrze. Szkoda, że nie grał dzisiaj Igor Kozłowski, bo to młody, zdolny zawodnik ale myślę, że przyjdzie jeszcze na niego pora.

Przypomnijmy, że trener Krebok zrezygnował z prowadzenia drużyny w zeszły weekend. – Szanuję decyzję trenera, to szkoleniowiec o ogromnych zasługach dla siatkówki. Nam też, bardzo pomógł, utrzymując 1. ligę w Jaworznie. Ja i wszyscy kibice, chcielibyśmy podziękować mu za pracę. Rozstajemy się w zgodzie, co rzadko się zdarza w świecie sportu – mówił dyrektor MCKiS – Mirosław Ciołczyk.

źródło: energetyk.mckis.jaw.pl, jaworznianin.pl