Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Piotr Makowski: Mieliśmy masę problemów w tym tygodniu

Piotr Makowski: Mieliśmy masę problemów w tym tygodniu

fot. Maciej Dąbrowski

- Mieliśmy masę problemów w tym tygodniu. Smak narzekała na bóle w kolanie po meczu z Aluprofem, nie chcieliśmy więc ryzykować, lecz mam nadzieję, że w następnym meczu już zagra - komentował po przegranym meczu w Pile, trener Piotr Makowski.

Ewa Kowalkowska (Centrostal Bydgoszcz): – Przegrałyśmy kolejny mecz przez własne niewymuszone błędy. Trzeba o tym meczu jak najszybciej zapomnieć, bo rozpamiętywanie niczego dobrego nie da. Czeka nas mnóstwo pracy, żeby to co nam wychodzi na treningach przełożyć na mecz. Z Muszyną i Bielskiem mimo porażek, pokazałyśmy, że potrafimy grać i musimy to udowodnić w kolejnym meczu.

Alicja Leszczyńska (Centrostal Bydgoszcz): – Dobrze grało mi się na boisku. Dziewczyny bardzo mi pomagały, ale niestety nie udało się wygrać i to jest załamujące. Drugi set był fajny. Najgorzej wyglądał chyba ten ostatni, przegrany do 11. Nie mogłyśmy się odnaleźć w tym ostatnim secie na boisku. Wyglądało to tak jakbyśmy się poddały.

Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): – Mieliśmy masę problemów w tym tygodniu. Smak narzekała na bóle w kolanie po meczu z Aluprofem, nie chcieliśmy więc ryzykować, lecz mam nadzieję, że w następnym meczu już zagra. Było trochę dobrych momentów, ale dużo też złej gry. Mam nadzieję, że kolejne spotkanie przyniesie nam już punkty.źródło: Gazeta Pomorska, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved