Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Wyniki 6. kolejki Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Wyniki 6. kolejki Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu 21 listopada w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się VI kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem prezydenta miasta Łodzi, organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej.

Po ubiegłotygodniowych emocjach, tym razem mecze przebiegały bez większych niespodzianek i sensacyjnych rozstrzygnięć z wyjątkiem I ligi mężczyzn. Prowadzące w pozostałych ligach zespoły utrzymały dotychczasowy status punktów.

W ekstraklasie kobiet najciekawsze rozstrzygnięcia dotyczyły czwartego miejsca. Zwycięstwo Dream Teamu (3:1 z Lejdis), przy jednoczesnej porażce Volleydolls (0:3 z TKKF Dzikusy I) umożliwiło drużynie prowadzonej przez trenera Bogusława Justa awansować do pierwszej czwórki.

W ekstraklasie mężczyzn kolejne zwycięstwa pierwszej trójki (Lozametu, TKKF Dzikusy i ACERO Lamii ElmaRK) dają już siedem punktów przewagi tym zespołom nad kolejnymi drużynami. Otwarta pozostaje kwestia czwartego miejsca, ponieważ różnica punktowa pomiędzy kolejną piątką zespołów jest niewielka.W I lidze mężczyzn lawinowo stopniała przewaga punktowa pierwszej czwórki. Swoje mecze przegrały drużyny Cyrańscy Team (1:3 z Bejłoczem) i Filar Pajszczyk (1:3 z Dalkią), a prowadzące w lidze zespoły Venta PAO i Iskra wygrały zaledwie po 3:2 z ostatnimi w tabeli Bankowym OFE i Popularnymi.

W II lidze mężczyzn w meczu na szczycie Piwożłopy po zwycięstwie nad Bruklandem (3:2) utrzymały pięciopunktową przewagę nad pozostałymi drużynami. Do walki o czwórkę powrócił AMC, który pokonał Easy (3:1).

W III lidze mężczyzn pierwszej w tym sezonie porażki doznał Dirty Dozen w meczu z Pickup Diablo (2:3). Potknięcia lidera nie wykorzystała drużyna Smartszop Boyz, która ulegała Delecie (1:3).

Zapraszamy na następną kolejkę rozgrywek, która odbędzie się 28.11.2009 (sobota) w godzinach 9-15 w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

Wyniki VI kolejki

Ekstraklasa kobiet:

Volleydolls – TKKF Dzikusy K I 0:3
Jutrzenka – Salos św. Teresa 0:3
Lejdis – Dream Team 1:3
TKKF Dzikusy K II – Lider 0:3

Ekstraklasa mężczyzn:

LUKS Sokół Rzgów I – Uniwersytet Medyczny 0:3
TKKF Dzikusy M – Superata 3:0
Lozamet – PGE ŁZE S.A. 3:0
ACERO Lamia ElmaRK – Fantom 3:1

I liga mężczyzn:

Filar Pajszczyk Co. – Dalkia Łódź 1:3
Popularni – Iskra 2:3
Bankowy OFE – Venta PAO 2:3
Bejłocz – Cyrańscy Team 3:1

II liga mężczyzn:

ZWiK – Volley Team 0:3
AMC – Easy 3:1
Piwożłopy – Brukland 3:2

III liga mężczyzn:

Bytnarówka 29 LO – Frontica 0:3
Dell – Blachy Pruszyński VT 2:3
LUKS Sokół Rzgów II – Izba Celna 0:3
Smartszop Boyz – Delecta 1:3
Pickup Diablo – Dirty Dozen 3:2

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved