Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Marcin Możdżonek: Słabeuszy jest coraz mniej

Marcin Możdżonek: Słabeuszy jest coraz mniej

fot. archiwum

- Wszystko w Japonii idzie nam pod górę, ale próbujemy to przełamać - stwierdził po spotkaniu z Irańczykami środkowy reprezentacji Polski, Marcin Możdżonek - Było nerwowo, ale nic nam już nie pozostało. - ocenia zawodnik.

Mobilizowaliśmy się tak samo jak przed każdym meczem, tylko tym razem nam się udało. Było nerwowo, ale nic nam już nie pozostało.Turniej gramy źle, słabo. Nie powiem, że jesteśmy źle przygotowani, to wina wielu czynników, że gramy tak, a nie inaczej. Możemy z tego turnieju wyciągnąć dla siebie naukę gry w takich ciężkich momentach, gdy jesteśmy zmęczeni, gdy nic nam nie idzie i gdy jesteśmy stosunkowo słabo zgrani. Wszystko w Japonii idzie nam pod górę, ale próbujemy to przełamać – powiedział po meczu Polska-Iran środkowy reprezentacji Polski, Marcin Możdżonek.

Na pytanie o coraz bardziej wyrównujący się poziom światowej siatkówki odpowiedział – Tak, słabeuszy jest coraz mniej, ale z drugiej strony, po miesiącu wspólnego trenowania i przygotowywania się, obraz naszej gry wyglądałby zdecydowanie inaczej, po prostu lepiej. Pomijam kwestię składu zespołu, bo gra się zawsze tymi zawodnikami, których ma się w danej chwili do dyspozycji – dodał zawodnik.

* Notowała Małgorzata Gotowiec.źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved