Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Nieudany rewanż Jokera-Mekro w Chodzieży

II liga: Nieudany rewanż Jokera-Mekro w Chodzieży

fot. archiwum

Od porażki 2:3 z CHTPS Chodzież rundę rewanżową II ligi rozpoczął Joker-Mekro Świecie. Beniaminek stracił tym samym pozycję wicelidera. W następnej kolejce Joker-Mekro ponownie zagra  na wyjeździe, tym razem z Czarnymi Słupsk.

W Chodzieży Joker-Mekro zagrał bez Justyny Opoń, która na ostatnim treningu skręciła nogę. Mecz przebiegał podobnie jak spotkanie w Świeciu na inaugurację sezonu. Jokerki prowadziły 2:1, ale w ostatnich dwóch setach lepsze były siatkarki CHTPS.
Zagraliśmy słabiej niż u siebie – uważa trener Andrzej Nadolny. Popełniliśmy zbyt dużo błędów własnych, szczególnie przy zagrywce. CHTPS grał równo i chyba lepiej niż w pierwszym meczu.
Świeciankom znów zabrakło szczęścia w tie-breaku.
– Rozpoczęliśmy go dobrze, ale szybko coś się zacięło – relacjonuje Andrzej Nadolny. Gospodyniom sprzyjało szczęście. Najpierw przy akcji na remis 4:4. Po niej uzyskały 4 punkty z rzędu i zrobiło się 4:8. Goniliśmy wynik. Przy 13:14 atak grającej trenerki Dagmary Grajczak był bardzo szczęśliwy, zmieściła piłkę w polu na styk.

Po tej porażce Joker-Mekro spadł na 3. miejsce w tabeli. Ale to nie koniec złych informacji. Otóż z rozgrywek wycofała się Energa Gedania Gdańsk. Wyniki z meczów z jej udziałem zostaną anulowane. Tym samym beniaminek ze Świecia stracił trzy punkty. Na wycofaniu gdańskiej drużyny skorzysta czwarty w tabeli Pałac/WSG II Bydgoszcz (przegrał z nią 2:3), który o 2 "oczka" zmniejszy dystans do Jokera-Mekro.

CHTPS – Joker-Mekro 3:2
(21:25, 25:13, 23:25, 25:22, 15:13)Składy zespołów:

Joker: K. Wenerska, Hajne, Butt-Hussaim, Łukasiewicz, M. Wenerska, Hohn, Kolanowska (libero) oraz Wojciechowska, Lis, Glama, Starszak

Zobacz również:

Wyniki 10. kolejki oraz tabela 1 gr. II ligi kobiet

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved