Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Kosmatka: Tradycji stało się zadość

Agnieszka Kosmatka: Tradycji stało się zadość

fot. archiwum

Pilskie siatkarki na własnym parkiecie pokonały zawodniczki Centrostalu Bydgoszcz   - Cieszę się, że tradycji stało się zadość i tutaj po raz kolejny wygrywamy z zespołem z Bydgoszczy - mówi Agnieszka Kosmatka MVP dzisiejszego spotkania.

Marek Magiera: Bydgoszczanki zagrały dziś całkiem przyzwoity mecz.

Agnieszka Kosmatka: Cieszę się, że tradycji stało się zadość i tutaj po raz kolejny wygrywamy z zespołem z Bydgoszczy. Cieszą na pewno trzy punkty. Mimo tego, że w zespole Centrostalu nie zagrała dzisiaj Monika Smak, która jest jednak mocnym punktem Bydgoszczy.

Skąd się u Was biorą te wahania formy, czy to wynika z tego, że to jest to nowa drużyna i potrzebuję więcej czasu na zgranie ?– Nasz zespół praktycznie co sezon jest w połowie przebudowywany. Myślę, że jeszcze trochę czasu potrzebują nowe zawodniczki, które pojawiły się w naszym klubie przed sezonem. Mam nadzieję, że forma przyjdzie już w drugiej rundzie rozgrywek.

Za tydzień gracie już w europejskich pucharach. Waszym rywalem będzie Volero Zurich.

– Tak, jeszcze nie wiemy za wiele o tym zespole. Chcemy się jak najlepiej zaprezentować w europejskich pucharach. Nie mamy żadnych nacisków ze strony zarządu, aby grać w dalszych fazach. Mamy się poprostu zgrywać na następne mecze.

*Rozmawiał Marek Magiera – Polsat Sport

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved