Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Skorupa: O składzie decydują trenerzy

Katarzyna Skorupa: O składzie decydują trenerzy

fot. archiwum

W meczu przeciwko liderkom z Dąbrowy Górniczej Katarzyna Skorupa po raz pierwszy po długiej kontuzji wyszła w pierwszym składzie Aluprofu Bielsko-Biała. Chociaż nie jest jeszcze w pełni dyspozycji fizycznej prezentuje bardzo dobrą formę.

Byłyście dziś wspaniale dysponowane w polu zagrywki.

Katarzyna Skorupa:Ważne, że to nie jedna zawodniczka, ale wszystkie dobrze zagrywały. Po stronie rywalek powodowało to dużo zamieszania. To był klucz do zwycięstwa. Pomogło nam to również w elemencie bloku i obronie.

W waszej dzisiejszej grze trudno znaleźć słaby punkt.Nie oglądałam jeszcze statystyk i nie wiem jak to dokładnie wyglądało. Natomiast jestem pewna, że znajdzie się jeszcze coś nad czym będziemy musiały popracować. Czeka nas jeszcze sporo pracy.

Zaczęła pani w pierwszej szóstce. Czy to znaczy, że o kontuzji możemy zapomnieć?

Niestety jeszcze nie. Skakałam do bloku jedną ręką, ale to wyjście w pierwszej szóstce może oznaczać, że wkrótce zacznę skakać dwiema rekami.

Wkrótce Liga Mistrzyń. Dobrze by było, gdyby pani weszła w rytm meczowy przed tymi rozgrywkami.

Dokładnie tak. Właśnie dlatego wyszłam dziś od początku. Jednak trudno mi na dzień dzisiejszy prognozować jak to wszystko się zakończy. Nie jestem w stanie ocenić czy na Ligę Mistrzyń będę w 100% zdrowa.

Ostatnio Agata Sawicka nie notowała rewelacyjnych występów. Dzisiaj Mariola Wojtowicz zagrała w swym debiucie po długiej przerwie bardzo dobry mecz. Została MVP meczu. Czy to oznacza zmianę w waszym zespole na pozycji libero?

Jestem daleka od wyciągania jakichkolwiek wniosków. Nie chcę szukać w tym żadnych podtekstów. Agata miała dziś kłopoty zdrowotne. Poza tym o składzie decydują trenerzy i to do nich należy decyzja, kto jest w składzie drużyny.

Rozmawiał Marek Knopik (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved