Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar wrócił do Radomia

Jadar wrócił do Radomia

fot. archiwum

W piątek siatkarze Jadaru wrócili z obozu w Kielnarowej. - Popracowaliśmy nad wieloma elementami. Dużo wynieśliśmy ze sparingu z Iskrą Odincowo - podkreśla Dominik Kwapisiewicz. Zespół skupi się teraz na meczu przeciwko Politechnice.

Zapytany o największe korzyści zgrupowania, asystent Jana Sucha odpowiedział: – Mecz z Iskrą uważam za najlepszy. Nie popełniliśmy w tym starciu zbyt wielu błędów własnych, co w lidze zdarzało nam się często.

Ponadto, Dominik Kwapisiewicz zwraca uwagę na elementy, nad ćwiczeniem których zawodnicy skupili się najbardziej. – Chodzi przede wszystkim o zagrywkę i przyjęcie – mówi.

W Kielnarowej szansę zaprezentowania się otrzymali zawodnicy, którzy bardzo rzadko lub praktycznie w ogóle nie pojawiali się na parkiecie. – Bardzo pozytywnie, z dobrej strony pokazał się Grzegorz Szumielewicz. Pozostali gracze również grali na swoim równym poziomie – ocenia Kwapisiewicz. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu kontrolnym Jadar pokonał reprezentację Kataru 4:1.Dni pozostałe do spotkania w stolicy zespół spędzi w Radomiu, trenując na własnych obiektach. Do Warszawy, już tradycyjnie, jak to mają w zwyczaju wszystkie ekipy PlusLigi, uda się jednak w środę.

Autorem tekstu jest Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved