Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zacięty mecz i porażka Resovii w Krośnie

Zacięty mecz i porażka Resovii w Krośnie

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów mają za sobą pierwszy pojedynek towarzyski z zespołem Iskry Odincovo. Spotkanie odbyło się w Krośnie, a tamtejsza hala okazała się przyjazna dla siatkarzy rosyjskich, którzy wygrali 4:0.

Pierwszego seta rzeszowianie nie zaliczą do udanych. Rywale zdominowali przebieg gry od samego początku, szybko wyszli na prowadzenie i wygrali wysoko 25:11. W kolejnych odsłonach meczu podopieczni Ljubo Travicy spisali się już o wiele lepiej. Choć nie udało im się ugrać choćby seta, to doprowadzali do walki w końcówkach. W drugiej i czwartej partii o zwycięstwach Iskry decydowała walka na przewagi.

Resovia Rzeszów – Iskra Odincowo 0:4
(11:25, 27:29, 23:25, 27:29)

Asseco Resovia: Redwitz, Mika, Wika, Akhrem, Kreek, Grzyb, Głód (libero) oraz Papke, Ilić i Gawryszewski
Iskra Odincowo: Makarow, Schoeps, Kowyriajew, Kalinin, Astaszenkow, Jegorczew, Ermakow (libero) oraz Mysin, Rokhin, Archipow i Kruglow

źródło: assecoresovia.pl, inf. własna