Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarska sława w Białołęce

Siatkarska sława w Białołęce

fot. archiwum

Już w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 w Białołęckim Ośrodku Sportu rozegrany zostanie derbowy mecz pomiędzy drużynami: zajmującą siódme miejsce w tabeli KS AS Białołęka i piątym AZS-em Uniwersytet Warszawski.

Niewątpliwe jedną z największych atrakcji tego spotkania będzie obecność na ławce trenerskiej AZS UW Edwarda Skorka , Mistrza Świata (Meksyk 74′) i Mistrza Olimpijskiego (Montreal 76′).

Drużyna z Białołęki prowadzona przez Piotra Szulca postara się wziąć rewanż za porażkę w spotkaniu inaugurującym rozgrywki grupy 3 II ligi, przegranym 3:1. Wówczas spotkanie obu ekip przebiegało pod dyktando drużyny AZS UW, która
miała problemy z drużyną Asa Białołęka tylko w pierwszym secie, przegranym do 22. W kolejny setach dominowali już tylko gospodarze i pewnie wygrali odpowiednio w secie II do 16, III do15 i IV do 16.

Jednak teraz sytuacja obu ekip jest diametralnie inna. As Białołęka po wygraniu czwartego meczu z rzędu na pewno spodziewa się kolejnego zwycięstwa, zaś AZS Warszawa po kolejnej przegranej (w ostatniej kolejce przegrana 3:0 z Wilgą Garwolin) postara się odbudować morale. Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco tym bardziej, że drużyna z Białołęki dokonała kilku wzmocnień na środku siatki. 

źródło: asvolley.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved