Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Gajgał: Sodówka do głowy nam nie uderzy

Katarzyna Gajgał: Sodówka do głowy nam nie uderzy

fot. archiwum

Po pięciu kolejkach PlusLigi Kobiet liderem rozgrywek nie jest ani zespół z Muszyny, ani z Bielska-Białej. Na czele tabeli znajduje się ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza, który pokonał "Mineralne" 3:0. Dąbrowianki chcą pozostać na pierwszym miejscu jak najdłużej.

Zespół z Dąbrowy Górniczej nie był faworytem w spotkaniu z klubem z Muszyny, dlatego jego zwycięstwo było niespodziewane. O przyczynach sukcesu w starciu z mistrzyniami Polski opowiedziała Przeglądowi Sportowemu środkowa dąbrowianek Katarzyna Gajgał.

W starciu z mistrzyniami Polski grałyśmy doskonale. Może dlatego, że nie byłyśmy faworytkami? Wychodziło nam wszystko. Umiejętności zostały poparte walką. Nie było dla nas straconych piłek. Kluczowym elementem była świetna zagrywka. Rywalki nijak nie potrafiły sobie z nią poradzić. W kilku sytuacjach broniłyśmy piłki w nieprawdopodobny sposób, wyprowadzałyśmy ataki w sytuacjach, które wydawały się z góry skazane na niepowodzenie. Oby było więcej takich spotkań w naszym wykonaniu – stwierdziła Katarzyna Gajgał.

Reprezentantka Polski zapewnia, że ona i jej koleżanki z zespołu po wygranej z Muszynianką nie spoczną na laurach: – Spokojnie, sodówka po tej wygranej na pewno do głowy nam nie uderzy, ale jeśli chodzi o pozycję w tabeli, to na prowadzeniu możemy i chcemy być jak najdłużej .źródło: Przegląd Sportowy, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved