Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar rozprawił się po raz drugi z reprezentacją Kataru

Jadar rozprawił się po raz drugi z reprezentacją Kataru

fot. archiwum

W kolejnym sparingu podczas swojego pobytu na zgrupowaniu w Kielnarowej, Jadar Radom pokonał reprezentację Kataru. Bilans całego pobytu radomian na Rzeszowszczyźnie jest więc dobry i niebawem trzeba przekuć go na punkty w lidze.

Trochę słabiej niż w pierwszym pojedynku zaprezentowali się siatkarze Jadaru przeciwko reprezentacji Kataru. – Muszę jednak podkreślić, że całe spotkanie rozegrali Grzegorz Szumielewiecz, Marcin Kocik i Michał Kaczmarek, co było naszym celem na ten wyjazd – tłumaczy trener Jan Such. Żaden z zawodników nie odpoczywał w tym czasie, bowiem na bocznym boisku ćwiczyli zagrywkę. Mieliśmy więc solidną porcję siatkarskich zajęć – dodaje szkoleniowiec.

Zgrupowanie, które w pewnym sensie przypominało mini-turniej, pozwoliło nabrać kolejnych doświadczeń, które nie pozostaną bez znaczenia na mecze z Neckermannem Politechniką i Siatkarzem Wieluń. – Jeżeli chcemy spokojnie uczestniczyć w rozgrywkach, te mecze po prostu musimy wygrać. Z taką dyspozycją, jaką prezentujemy na zgrupowaniu, jesteśmy w stanie tego dokonać – dodaje Such.

Jadar Radom – Katar 4:1
(25:20, 25:22, 22:25, 25:12, 15:10)Jadar: Macionczyk, Szumielewicz, Kaczmarek, Prygiel, Hernandez, Terlecki, Stańczak (libero) oraz Żaliński, Kocik, Salas i Słomka

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved