Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Kaczmarek: Trener sam złożył rezygnację

Andrzej Kaczmarek: Trener sam złożył rezygnację

fot. archiwum

Po ostatniej pierwszoligowej kolejce i porażce zespołu Orła, Andrzej Stanulewicz przestał być szkoleniowcem międzyrzeckiej ekipy. Trener twierdzi, że został zwolniony, zarząd klubu, że sam zrezygnował ze względów zdrowotnych.

W dzień po feralnej dla Orła środzie w regionalnych mediach pojawiła się informacja, że Andrzej Stanulewicz został zwolniony ze stanowiska trenera Orła Międzyrzecz. Pisano też o rzekomych utarczkach słownych z prezesem Andrzejem Kaczmarkiem .

Nie wiem skąd się wzięła ta opinia, że byłem na wojennej ścieżce z trenerem Stanulewiczem. Owszem po meczu w Szczecinie rozmawiałem z nim i z dwoma naszymi doświadczonymi siatkarzami ale nie miało to charakteru sprzeczki. Owszem była to męska rozmowa jakich w sporcie wiele, ale nie było prób ingerencji w kompetencje szkoleniowca – mówi prezes Orła. – W środę przed meczem trener poprosił mnie o rozmowę podczas której zrezygnował z prowadzenia drużyny. Tłumaczył to stanem swojego zdrowia – przedstawia oficjalne stanowisko klubu Andrzej Kaczmarek.

Trener Stanulewicz już w zeszłym sezonie kilkakrotnie opuszczał halę podczas nerwowych meczowych sytuacji, których podczas twardej męskiej rywalizacji nie brakowało. Mówiło się, że przyczyną jest choroba serca. Także po środowym spotkaniu trener nie chciał rozmawiać z dziennikarzami tłumacząc się złym samopoczuciem.Trenerowi Stanulewiczowi klub zawdzięcza bardzo dużo. Z naszej strony nie było powodów dla których chcielibyśmy się z nim rozstać ale w sytuacji kiedy chodzi o zdrowie musieliśmy przystać na prośbę szkoleniowca – kończy prezes Orła Międzyrzecz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved