Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Pewne zwycięstwo EC Wybrzeże TPS Rumia

I liga: Pewne zwycięstwo EC Wybrzeże TPS Rumia

fot. archiwum

Zespół EC Wybrzeże TPS Rumia odniósł bardzo pewne zwycięstwo nad drużyną Remagum MOSiR Mysłowice. - Cieszymy się z tego, że trzy punkty zostały w Rumi. Zagrałyśmy to co potrafiłyśmy najlepiej, pokazałyśmy, że potrafimy grać dobrze - powiedziała Izabela Hohn.

Kapitan drużyny, przyjmująca Izabela Hohn: Uważam, że poszło nam dobrze. Podeszłyśmy zmotywowane do meczu. Trener nastawiał nas, że może być to ciężki mecz. Pamiętamy mecze ligowe z zeszłego roku z Mysłowicami, oba były przegrane, więc musiałyśmy podejść bardzo zmotywowane i przede wszystkim chcące wygrać. Myślę, że zrealizowałyśmy zadania i cele jakie postawił nam trener, zadania taktyczno-techniczne. Cieszymy się, ze trzy punkty zostały w Rumi. Zagrałyśmy to, co potrafiłyśmy najlepiej, pokazałyśmy, że potrafimy grać dobrze. Cieszymy się też, że kibice byli i wspierali nas, bardzo nam to dziś pomogło. No i ogólnie jesteśmy zadowolone z tego meczu.

Rozgrywająca Anna Brodacka: – Zgrywam się z zespołem. Jak najwięcej meczów jest zawsze przydatne do tego, żeby poprawiać swoją formę. Staram się robić to jak najlepiej. Mam nadzieję, że dziewczyny są na tyle cierpliwe, że nawet jakieś tam małe uszczerbki, niższe piłki komentują uśmiechem. Mam nadzieję, że będzie jak najlepiej. Przede wszystkim nie psułyśmy zagrywek, polepszyłyśmy ją, było parę asów i bezpośrednich punktów z zagrywki. Myślę, że ten element dobrze podziałał. Również nie odpuszczałyśmy w biosku i nie zostawiałyśmy nieodebranych piłek.

Trener Jerzy Skrobecki: – Przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało się wygrać 3:0 i zdobyć 3 punkty. (…) Kibice wyszli zadowoleni z meczu, widać, ze jest ich coraz więcej, szczególnie w Klubie Kibica, czyli w gronie tych osób, które zdecydowanie i aktywnie starają się dopingować dziewczyny. Myślę, że to spotkanie i te trzy punkty pozwolą na to, że część zespołów, a w gronie tych drużyn jesteśmy my, będzie próbowało odskoczyć i wykrystalizuje się ta pierwsza szóstka, a później pierwsza czwórka, która będzie miała pewny byt w pierwszej lidze. No a dalej to już los zadecyduje, która z tych drużyn zajmie które miejsce.EC Wybrzeże TPS Rumia – Remagum MOSiR Mysłowice 3:0

(25:19, 25:19, 25:14)

Zobacz także:

Wyniki i tabela I ligi kobiet

źródło: ecwybrzeze.tps-rumia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved